JAK WZIĄĆ BEZPIECZNĄ POŻYCZKĘ ONLINE?

Ochrona Danych Osobowych 30.09.2019 |

bezpieczna pozyczka online

Możliwość wnioskowania i wzięcia pożyczki online przez Internet to ogromna wygoda dla pożyczkobiorcy. Bez konieczności wychodzenia z domu i przy ograniczeniu formalności do niezbędnego minimum, można porównać wiele ofert różnych instytucji finansowych i uzyskać środki już w zaledwie kilkanaście minut. Zanim jednak zdecydujesz się na pożyczkę online, powinieneś poznać zasady jej bezpiecznego zaciągania. TimeToLoan wyjaśnia krok po kroku na co należy zwrócić uwagę.

Zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności firmy pożyczkowej

Niezależnie od tego czy zdecydowałeś się już na usługi firmy pożyczkowej, czy też korzystasz z porównywarki różnych instytucji, zawsze powinieneś zapoznać się z regulaminem oraz polityką prywatności przed złożeniem wniosku o przyznanie środków.

Dzięki temu dokładnie poznasz zasady realizacji pożyczki, dowiesz się, jaki podmiot odpowiada za jej udzielenie, jakie jest średnie oprocentowanie oraz jakie konsekwencje umowne mogą Cię czekać w przypadku nieterminowej spłaty lub niewywiązania się w pełni z warunków.

RODO, czyli ochrona danych osobowych

Kolejny krok do wzięcia bezpiecznej pożyczki online, to sprawdzenie, w jaki sposób pożyczkodawca zarządza Twoimi wrażliwymi danymi i jak je chroni. Istotna będzie również informacja o RODO oraz inspektorze ochronnych danych osobowych, którego powołać musi każda instytucja przetwarzająca dane. W razie jakichkolwiek nieścisłości właśnie on będzie bowiem Twoim pierwszym kontaktem, z którym powinieneś próbować wyjaśniać potencjalne problemy.

W TimeToLoan dbamy o wszystkie z powyższych, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa, jeżeli chodzi o powierzane nam dane, wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów jak najlepszego skojarzenia pożyczkobiorcy z pożyczkodawcą.

Sprawdź opinie zanim zdecydujesz się na pożyczkę online

Pomimo zaawansowanych technologii i możliwości załatwienia praktycznie wszystkiego przez Internet, poczta pantoflowa w przypadku polecanych usług i usługodawców nadal ma się świetnie. Dlatego przed wzięciem pożyczki online warto sprawdzić, czy dany pożyczkodawca cieszy się pozytywnymi recenzjami ze strony klientów i użytkowników, czy też w przeszłości sprawiał jakiekolwiek problemy.

TimeToLoan gwarantuje, że współpracuje jedynie ze sprawdzonymi oraz posiadającymi ugruntowaną na polskim rynku pozycję firmami pożyczkowymi oraz instytucjami finansowymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa po naszej stronie jako pośrednika oraz podmiotów, wśród których ofert wyszukujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszego finansowania.


Jakiej pożyczki
potrzebujesz?

2000

100
30000

Na jak długo?

120 dni

60
360

POŻYCZKA RATALNA BEZ PROWIZJI

Pożyczki 01.07.2019

Ubiegając się o pożyczkę w banku, instytucji pozabankowej lub w Internecie zawsze powinno się sprawdza, ile wynosi realna roczna stopa oprocentowania chwilówki (RRSO),...


JAK CZYTAĆ RAPORT BIK?

BIK 01.08.2019

Biuro Informacji kredytowej (BIK) istnieje na rynku już od ponad 22 lat i zostało utworzone przez Związek Banków Polskich oraz zrzeszenie banków komercyjnych. Obecnie...


RANKING CHWILÓWEK ONLINE

Pożyczki 03.07.2019

Zdajesz sobie sprawę, że szybka pożyczka przez Internet mogłaby bardzo pomóc w Twojej  sytuacji, nie wiesz jednak, jaka oferta będzie najkorzystniejsza w Twoim przypadku?...