RANKING POŻYCZEK ONLINE

Rankingi 28.01.2020 |

pozyczki online

Początek roku to czas,  w którym szybka pożyczka online może być wyjątkowo przydatna. Dodatkowe koszty związane z kupnem prezentów i przygotowaniem świąt mogły obciążyć niejeden domowy budżet. Jeżeli poszukujesz sprawnego i taniego dostępu do gotówki, to sprawdź nasz noworoczny ranking pożyczek online, w którym wymieniliśmy pięć najlepszych firm działających na polskim rynku consumer finance.

Ranking pożyczek online został stworzony na podstawie maksymalnej kwoty pożyczki, najwyższej kwoty pierwszej darmowej pożyczki oraz opinii użytkowników. Przed wyborem pożyczkodawcy zawsze sprawdź, jak długo firma działa na rynku, co sądzą o niej inni pożyczkobiorcy, a przede wszystkim dokładnie czytaj umowy.

Jeżeli jesteś nowym klientem danej firmy pożyczkowej zazwyczaj możesz liczyć na całkowicie darmową pożyczkę bez dodatkowych kosztów. Oznacza to, że jeżeli pożyczysz 1000 złotych i pieniądze oddasz w wyznaczonym terminie, pożyczkodawca nie naliczy dodatkowej prowizji, ani odsetek. Mówiąc krótko, oddajesz tyle ile pożyczałeś.

Najlepsza pożyczka online - LendOn

Na pierwszym miejscu plasuje się pożyczka LendOn, który oferuje do 3 tysięcy złotych za darmo nowym klientom i maksymalną pożyczkę w wysokości 6 tysięcy złotych. Finansowanie udzielane jest na maksymalnie 45 dni.

Extraportfel

Podobnie jak w przypadku wcześniej wskazanej pożyczki online, Extraportfel oferuje maksymalną pożyczkę w wysokości 6 tysięcy złotych, darmowa kwota pożyczki dla nowych klientów jest jednak trochę niższa i wynosi 2900 złotych. Czas na spłacenie zobowiązania to również 45 dni.

Net Credit

Konsumenci decydujący się na ofertę Net Credit, uzyskają pierwszą pożyczkę do 3 tysięcy złotych całkowicie bezpłatnie, a maksymalna kwota dostępnego finansowania krótkoterminowego to 5 tysięcy złotych. Krótszy będzie jednak czas na spłatę pożyczki wynoszący maksymalnie 30 dni od czasu jej zaciągnięcia.

Wandoo

Czwarte miejsce w grudniowym zestawieniu zyskuje szybka pożyczka od  Wandoo, w którym nowy klient otrzyma do 2500 zł finansowania za darmo, a maksymalna kwota pożyczki wynosi 5 tysięcy złotych. Czas na spłacenie zadłużenia to podobnie jak w przypadku Net Credit jeden miesiąc.

Ale Gotówka

W Ale Gotówce warunki są bliźniaczo podobne do tych oferowanych przez Net Credit i Wandoo, różnica dotyczy jedynie wysokości pierwszej, darmowej pożyczki dla nowych klientów, której wartości wynosi 2 tysiące złotych.

Na rynku dostępnych jest co najmniej kilkunastu sprawdzonych pożyczkodawców, którzy oferują od tysiąca do trzech tysięcy złotych darmowej pierwszej pożyczki dla nowych klientów. Wypełnij wniosek dostępny na TimeToLoan i sprawdź, która oferta będzie najbardziej wpasowywała się w Twoje preferencje.


Jakiej pożyczki
potrzebujesz?

2000

100
30000

Na jak długo?

120 dni

60
360

POŻYCZKA RATALNA BEZ PROWIZJI

Pożyczki 01.07.2019

Ubiegając się o pożyczkę w banku, instytucji pozabankowej lub w Internecie zawsze powinno się sprawdza, ile wynosi realna roczna stopa oprocentowania chwilówki (RRSO),...


JAK CZYTAĆ RAPORT BIK?

BIK 01.08.2019

Biuro Informacji kredytowej (BIK) istnieje na rynku już od ponad 22 lat i zostało utworzone przez Związek Banków Polskich oraz zrzeszenie banków komercyjnych. Obecnie...


RANKING CHWILÓWEK ONLINE

Pożyczki 03.07.2019

Zdajesz sobie sprawę, że szybka pożyczka przez Internet mogłaby bardzo pomóc w Twojej  sytuacji, nie wiesz jednak, jaka oferta będzie najkorzystniejsza w Twoim przypadku?...