JAK DZIAŁAJĄ POŻYCZKI NA RATY?

Pożyczki 15.07.2019 |

pozyczki ratalne

Kredyt gotówkowy wzięty w banku to zazwyczaj sporo formalności, długi czas oczekiwania na weryfikację wniosku i konieczność posiadania stałego źródła dochodu. Dlatego świetną alternatywą dla potrzebujących środków w jak najkrótszym czasie będą pożyczki na raty online. Cały proces wraz z otrzymaniem pieniędzy może trwać niespełna pół godziny, a Ty uzyskasz nawet do 10 tysięcy złotych bez zbędnych formalności i bez konieczności wychodzenia z domu.

Co musisz wiedzieć ubiegając się o pożyczki na raty online?

Pożyczki na raty można uzyskać w tradycyjny sposób, w fizycznych oddziałach firm pożyczkowych, ale  o wiele wygodniejszym i szybszym rozwiązaniem jest jednak szukanie pożyczek online. W Internecie znajdziesz oferty wielu instytucji oferujących pożyczki, bezpośrednio na ich stronach, w agregatorach i porównywarkach finansowych lub serwisach wirtualnych agentów, którzy dobiorą najlepszą pożyczkę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Ubiegając się o pożyczkę ratalną będziesz musiał przygotować dowód osobisty, numer pesel, numer swojego rachunku bankowego i adres poczty elektronicznej. W niektórych przypadkach wymagany będzie również wyciąg z konta, potwierdzenie przychodów lub informacje o dochodach i wydatkach. Często jednak pojawiają się pożyczki bez zaświadczeń, które możesz załatwić bez wychodzenia z domu nawet w 15 minut.

Porównywarka finansowa lub kalkulator na stronie pożyczkodawcy od razu wyliczy, ile wyniesie Cię miesięczna rata oraz jakie będzie oprocentowanie Twojej pożyczki, a po zaakceptowaniu złożonego wniosku pieniądze już po parunastu minutach trafią na Twoje konto. To naprawdę prosta sprawa. Wniosek online możesz wysłać o dowolnej porze w każdym dniu tygodnia.

Szybkie pożyczki ratalne są więc świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują sprawnego dostępu do gotówki i chcą jednocześnie móc rozłożyć spłatę na dłuższy okres czasu. Co więcej, firmy pożyczkowe często oferują nowym klientom specjalne promocje – nie naliczają prowizji od udzielonej pożyczki lub proponują zerowe oprocentowanie odsetek.

Pożyczka ratalna online - zalety

W odróżnieniu od tradycyjnego kredytu gotówkowego, przed którego udzieleniem bank sprawdzi Twoją historię spłat wcześniejszych kredytów, będzie wymagał potwierdzenia zatrudnienia i może nałożyć na umowę kredytową dodatkowe wymogi (na przykład założenie konta w danym banku lub wykupienie ubezpieczenia), szybkie pożyczki online ograniczają formalności do niezbędnego minimum, w związku z czym decyzja o przyznaniu środków podejmowana jest niemal automatycznie, w przeciągu kwadransu.

W przypadku niektórych firm pożyczkowych nie musisz posiadać nawet konta bankowego, aby uzyskać pożyczkę, możesz liczyć na opóźnienie terminu spłaty (na przykład od drugiego miesiąca) i wybrać bardziej elastyczny system naliczania rat (oprócz rat miesięcznych, również raty tygodniowe).


Jakiej pożyczki
potrzebujesz?

2000

100
30000

Na jak długo?

120 dni

60
360

POŻYCZKA RATALNA BEZ PROWIZJI

Pożyczki 01.07.2019

Ubiegając się o pożyczkę w banku, instytucji pozabankowej lub w Internecie zawsze powinno się sprawdza, ile wynosi realna roczna stopa oprocentowania chwilówki (RRSO),...


JAK CZYTAĆ RAPORT BIK?

BIK 01.08.2019

Biuro Informacji kredytowej (BIK) istnieje na rynku już od ponad 22 lat i zostało utworzone przez Związek Banków Polskich oraz zrzeszenie banków komercyjnych. Obecnie...


KRD - JAK USUNĄĆ WPIS?

BIK 08.08.2019

Krajowy Rejestr Długów (KRD) jest prywatną platformą wymiany informacji gospodarczych, która od półtorej dekady udostępnia dane dotyczące kondycji finansowej firm i konsumentów....