JAK ZORGANIZOWAĆ TANIE WAKACJE?

Oszczędzanie 10.07.2019 |

tanie wakacje

Sezon wakacyjny w pełni, a Twoje konto jest puste? Nie musi to być powód do odkładania planów wakacyjnych i rezygnacji z wypoczynku. Poznaj kilka sposobów na to, jak zaplanować tanie wakacje, które nie nadwyrężą nadmiernie Twojego budżetu i udać się z rodziną lub znajomymi na w pełni zasłużony, letni odpoczynek.

Wakacje last minute i inne promocje

Gdy chcemy wyjechać na zagraniczne wakacje, możemy pozwolić sobie na wycieczkę poza sezonem, na przykład w maju lub wrześniu. Pogoda w Hiszpanii, Turcji, na Chorwacji i w wielu innych popularnych kierunkach turystycznych z pewnością dopisze. Dodatkowo klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki, które zaoferuje biuro podróży. Wybierając się na wczasy przed i po sezonie skorzystasz z atrakcyjnych promocji, tanich biletów lotniczych i będziesz cieszyć się mniejszym natężeniem turystów w miejscu, do którego się udasz.

Świetnym pomysłem jest też zaplanowanie wyjazdu odpowiednio wcześnie lub wybrać opcję last minute! Lista ofert last minute jest na tyle duża, że w terminie swojego urlopu z pewnością znajdziesz ciekawą wycieczkę i za tydzień egzotycznych wakacji z pełnym typu all inclusive zapłacisz nawet dwukrotnie mniej niż w ramach tradycyjnej oferty.

Wspomniane ofert All inclusive mogą być nieco trochę droższe, jednak odpadają Ci koszty związane z wyżywieniem oraz napojami, które w miejscowościach turystycznych mogą być naprawdę wysokie. Warto porównana różne promocje i oferty hotelowe, pomogą Ci w tym z pewnością rankingi hoteli i biur podróży.

Tanie wakacje z biurem podróży czy na własną rękę?

Świetnym pomysłem na zaplanowanie tanich wakacji może być również samodzielna ich organizacja. Lotów szukasz z odpowiednim wyprzedzeniem dopasowując daty do najbardziej opłacalnych rozwiązań, nocleg rezerwujesz przez popularne portale agregujące oferty hoteli lub apartamentów, a o plan wycieczki oraz zwiedzania również dbasz sam. Dzięki temu możesz obciąć koszty (na przykład wybierając skromniejszy nocleg lub dalej od centrum), a dzień spędzisz tak jak będziesz chciał. Jak się okazuje, tanie wakacje to nie problem, jeśli przygotujemy się odpowiednio.

Co prawda musisz się zatroszczyć o wyżywienie, jednak wtedy Twoim przewodnikiem staje się Internet mobilny w telefonie, mapa oraz polecane przez Internautów restauracje z lokalnym jedzeniem.

Szybka pożyczka na wakacje

Jeżeli jednak nawet oferty lastminute lub organizowane samemu wakacje przekraczają Twoje możliwości finansowe, może pomóc Ci szybka pożyczka. Kilka tysięcy złotych może trafić na Twoje konto w paręnaście minut, miesięczna rata wyniesie się zaledwie kilkadziesiąt złotych, a często nowi klienci mogą skorzystać z bezpłatnych pierwszych pożyczek z zerowym RRSO.

Dobrym rozwiązaniem jest również pożyczka na raty online. Pieniądze na konto otrzymasz zaraz po złożeniu wniosku, a spłatę możesz rozłożyć w czasie i zacząć martwić się nią dopiero po urlopie.


Jakiej pożyczki
potrzebujesz?

2000

100
30000

Na jak długo?

120 dni

60
360

POŻYCZKA RATALNA BEZ PROWIZJI

Pożyczki 01.07.2019

Ubiegając się o pożyczkę w banku, instytucji pozabankowej lub w Internecie zawsze powinno się sprawdza, ile wynosi realna roczna stopa oprocentowania chwilówki (RRSO),...


JAK CZYTAĆ RAPORT BIK?

BIK 01.08.2019

Biuro Informacji kredytowej (BIK) istnieje na rynku już od ponad 22 lat i zostało utworzone przez Związek Banków Polskich oraz zrzeszenie banków komercyjnych. Obecnie...


RANKING CHWILÓWEK ONLINE

Pożyczki 03.07.2019

Zdajesz sobie sprawę, że szybka pożyczka przez Internet mogłaby bardzo pomóc w Twojej  sytuacji, nie wiesz jednak, jaka oferta będzie najkorzystniejsza w Twoim przypadku?...