JAK CHRONIMY DANE OSOBOWE NASZYCH KLIENTÓW? - NASZE SPRAWDZONE SPOSOBY

Ochrona Danych Osobowych 24.10.2019 |

jak chronimy dane osobowe naszych klientow

Zdajemy sobie sprawę, że czas jest bardzo istotny, dlatego dążymy do tego, aby nasi klienci otrzymali wsparcie pożyczkowe, o które wnioskują, najszybciej jak to możliwe. Jesteśmy nowoczesną platformą finansową, która pomaga w uzyskiwaniu pożyczek i zależy nam na właściwej ochronie danych i wrażliwych informacji naszych klientów. Sprawdź, jak chronimy dane osobowe i dlaczego warto skorzystać z naszych usług wypełniając formularz pożyczkowy.

Bezpieczeństwo to podstawa

Wypełniają wniosek o pożyczkę przez Internet powinieneś podać dane osobowe, o które zapytałby Cię również konsultant w banku, mowa tutaj np. o numery dowodu. Tego typu informacje pozwalają nam zweryfikować Twoją tożsamość oraz dobrać wsparcie finansowe odpowiednie do Twoich potrzeb. W TimeToLoan zdajemy sobie doskonale sprawę jak ważna jest Twoja prywatność oraz bezpieczeństwo danych osobowych, dlatego zaimplementowaliśmy rozwiązania wynikające z krajowych i europejskich przepisów dotyczących danych osobowych.

Dzięki temu jako użytkownik zawsze możesz uzyskać dostęp do swoich danych, wnioskować o ich modyfikację, korektę oraz o prawo do usunięcia. Gdybyś posiadał jakiekolwiek pytania, zawsze możesz skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, którego powołaliśmy zgodnie z przepisami RODO. Kontakt jest możliwy pod adresem mailowym.

Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych zostały opisane w Polityce Prywatności. TimeToLoan korzysta z rozwiązań organizacyjnych i technicznych, których celem jest pełne zabezpieczenie osób i stron niepożądanych do Twoich danych osobowych.

Kto posiada dostęp do Twoich danych osobowych?

Realizując wymogi rozporządzenia o ochronie danych osobowych oraz dobrych praktyk związanych z ich przechowywaniem w TimeToLoan zapewniamy, że dostęp do Twoich danych posiadają jedynie upoważnieni do tego pracownicy oraz pożyczkodawcy, którzy jednocześnie mają umowny obowiązek zachowywania ich w tajemnicy.

Nie musisz się również obawiać, że jakiekolwiek zmiany w zakresie funkcjonowania serwisu i polityki jego bezpieczeństwa zostaną wdrożone bez Twojej wiedzy. W każdym z takich przypadków poinformujemy Cię o zmianie lub rozszerzeniu świadczonych usług i przepisów prawnych. Niezależnie jednak od wprowadzonych zmian zawsze będziesz posiadał kontrolę nad Twoimi danymi osobowymi, które przetwarzamy w celu zaoferowania Ci jak najlepszych pożyczek dostępnych obecnie na rynku.

Masz jeszcze jakiekolwiek pytania? W takim razie skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który wyklaruje wszystkie niejasności.


Jakiej pożyczki
potrzebujesz?

2000

100
30000

Na jak długo?

120 dni

60
360

POŻYCZKA RATALNA BEZ PROWIZJI

Pożyczki 01.07.2019

Ubiegając się o pożyczkę w banku, instytucji pozabankowej lub w Internecie zawsze powinno się sprawdza, ile wynosi realna roczna stopa oprocentowania chwilówki (RRSO),...


JAK CZYTAĆ RAPORT BIK?

BIK 01.08.2019

Biuro Informacji kredytowej (BIK) istnieje na rynku już od ponad 22 lat i zostało utworzone przez Związek Banków Polskich oraz zrzeszenie banków komercyjnych. Obecnie...


KRD - JAK USUNĄĆ WPIS?

BIK 08.08.2019

Krajowy Rejestr Długów (KRD) jest prywatną platformą wymiany informacji gospodarczych, która od półtorej dekady udostępnia dane dotyczące kondycji finansowej firm i konsumentów....


Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji