BEZPIECZEŃSTWO POWIERZANYCH NAM DANYCH OSOBOWYCH W PRAKTYCE - JAK DZIAŁAMY?

Ochrona Danych Osobowych 02.09.2019 |

bezpieczenstwo powierzonych nam danych w

Celem TimeToLoan jest zaprezentowanie naszym klientom jak najatrakcyjniejszej oferty pożyczki dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb, przy jednoczesnej ocenie zdolności kredytowej oraz sytuacji finansowej. Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób chronimy i przetwarzamy dane osobowe, które nam powierzasz, to odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz w tym artykule.

Jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych?

Chcąc w najlepszy sposób dopasować pożyczkę do potrzeb klienta, niezbędne jest zebranie danych z nim związanych. Zbieramy tylko i wyłącznie dane, które użytkownik poda samodzielnie i których chęć udostępnienia potwierdzi poprzez wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. W każdej chwili masz możliwość wglądu w udostępnione dane, ich zmiany, poprawy lub usunięcia. Wszelkie kwestie z tym związane należy kierować pod wyznaczony adres e-mail z dokładnym opisem swojej prośby.

TimeToLoan prowadzi profilowanie swoich użytkowników, przez co należy rozumieć, że decyzje podejmowane są automatycznie na podstawie udostępnionych przez użytkownika danych. W związku z tym rzetelność podawanych informacji będzie miała bezpośredni wpływ na przydzielony Ci scoring opracowany na podstawie naszego autorskiego modelu, niezbędny przy doborze partnerów pożyczkowych, których ofertę będziemy w stanie zaoferować. Jeśli podasz poprawnie swoje dane, zostanie Ci przyznana idealnie dopasowana pożyczka na wysoką kwotę.

Dane niezbędne do przygotowania oferty pożyczkowej

Zbierając dane o użytkowniku przygotowujemy dla niego ofertę pożyczki gotówkowej bez zaświadczeń, o którą wnioskował. W związku z tym Twoje dane mogą być wykorzystane do weryfikacji tożsamości, przedstawienia oferty, nawiązania kontaktu z użytkownikiem, tworzenia bazy danych, ulepszania oferty, itd.

Przetwarzając i przechowując dane stosujemy się do przepisów polskiego prawa i odpowiednich standardów technicznych, pozwalających zabezpieczyć dane naszych użytkowników i uchronić je przed dostępem nieuprawnionych osób. W TimeToLoan w Twoje dane wgląd mogą mieć jedynie osoby do tego upoważnione.

Szczegóły dotyczące przetwarzania danych i zapewnienia ich należytego bezpieczeństwa możesz znaleźć w Polityce Prywatności naszego serwisu oraz w Regulaminie. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zostały udzielone natomiast w zakładce FAQ. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu!


Jakiej pożyczki
potrzebujesz?

2000

100
30000

Na jak długo?

120 dni

60
360

POŻYCZKA RATALNA BEZ PROWIZJI

Pożyczki 01.07.2019

Ubiegając się o pożyczkę w banku, instytucji pozabankowej lub w Internecie zawsze powinno się sprawdza, ile wynosi realna roczna stopa oprocentowania chwilówki (RRSO),...


JAK CZYTAĆ RAPORT BIK?

BIK 01.08.2019

Biuro Informacji kredytowej (BIK) istnieje na rynku już od ponad 22 lat i zostało utworzone przez Związek Banków Polskich oraz zrzeszenie banków komercyjnych. Obecnie...


RANKING CHWILÓWEK ONLINE

Pożyczki 03.07.2019

Zdajesz sobie sprawę, że szybka pożyczka przez Internet mogłaby bardzo pomóc w Twojej  sytuacji, nie wiesz jednak, jaka oferta będzie najkorzystniejsza w Twoim przypadku?...